Usługi Consultingowe Dla Obcokrajowców

Jeśli jesteś obcokrajowcem w Polsce, nasze usługi są skierowane właśnie do Ciebie! Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą, znajdź pracę na jaką zasługujesz i rozwiąż wszystkie swoje problemy z naszą pomocą.

Oferta jest skierowana dla osób zainteresowanych podjęciem legalnej pracy w Polsce. Niezależnie od zawodu i kwalifikacji jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem pracowników spoza Unii Europejskiej, a następnie kierowaniem ich do miejsc pracy adekwatnych do ich kwalifikacji na mocy umowy outsourcingu. Wszyscy nasi pracownicy otrzymują darmową obsługę legalizacji pobytu i pracy. Nasza oferta jest personalizowana w zależności do umiejętności i doświadczenia a także sytuacji na rynku pracy. W celu uzyskania szczegółów naszej oferty prosimy o kontakt telefoniczny (+48-508-936-991), e-mailowy (biuro@inter-factor.pl), lub osobisty w siedzibie naszej firmy. Zachęcamy do polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie publikujemy nasze oferty pracy: Inter-Factor Polska.

Osoby mające problem z formalnościami związane z kartą pobytu, które mają już pracodawcę, gotowego by je zatrudnić, również zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, lub osobistego w siedzibie naszej firmy. Jesteśmy w stanie pomóc zarówno pracownikowi w wypełnieniu wniosku i zdobyciu wszelkich wymaganych dokumentów, jak i pracodawcy w wypełnieniu załącznika nr.1 jak również otrzymaniu opinii starosty.

W Polsce pracownicy spoza Unii Europejskiej zobowiązani są do posiadania zezwolenia na pracę. Jesteśmy w stanie pomóc w jego uzyskaniu na terenie województwa mazowieckiego. Prowadzimy konsultacje zarówno dla pracowników, jak i przedsiębiorstw.

Nasz doświadczony personel jest w stanie sporządzić odpowiednie pisma urzędowe potrzebne obcokrajowcowi w załatwieniu wszelkich spraw związanych z polską administracja publiczną, jak i pisma, zgłoszenia, umowy z innymi osobami bądź przedsiębiorstwami.

Oferujemy usługi pełnomocnictwa, w rozwiazywaniu wszelkich spraw urzędowych, ale również reprezentowanie osób wobec innych osób prawnych i fizycznych.

Oferujemy pomoc prawną we wszystkich sprawach. Dzięki naszym rozległym kontaktom jesteśmy w stanie znaleźć radcę prawnego specjalizującego się w niemalże każdej dziedzinie.

Wielokrotnie w toku postępowania administracyjnego, od obcokrajowców wymagane są tłumaczenia przysięgłe dokumentów sporządzonych ich kraju. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe takich dokumentów jak również tłumaczenia zwykłe.

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy podejmujemy się rozwiązywania  różnych problemów z którymi zmagają się obcokrajowcy w Polsce. Zapraszamy każdego, nawet z pozornie błahymi problemami, jak również z tymi, które pozornie wydają się nie mieć rozwiązania. Specjalizujemy się szczególnie w obsłudze przedsiębiorców – obcokrajowców w Polsce.